احادیث اقتصادی

پیامبر اعظم (ص) فرمودند: آنکه از دسترنج خویش، مال حلال خورد، درهای بهشت به روی او باز شود و از هر دری که بخواهد، وارد خواهد شد و خداوند به او نظر رحمت کند و هیچگاه او را عذاب نخواهد کرد.
سه شنبه, 19 فروردين 1399
بنر

تبلیغات

بنر
بنر
بنر

pic4

pic8

pic2

p12

pic2000

تازه ترین اخبار روز

خدمات پس از فروش تیبا افزایش می یابد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
صنعت،معدن و خودرو

 
سیبنا: با توجه به افزایش تولید خودرو تیبا، طرح ارائه سرویس های ویژه برای این خودرو توسط شرکت سایپا یدک طراحی و اجرا خواهد شد.
  

مهندس روزبهانی، معاون خدمات پس از فروش سایپا یدک با اشاره به افزایش تیراژ تولید خودرو تیبا و نیاز به آمادگی این شرکت جهت انجام خدمات خاص گفت: شرکت سایپا یدک با هدف افزایش رضایت مندی مشتریان و ارائه سرویس بهتر، خدمات ویژه ای را برای این خودرو در نظر گرفته است.

وی افزود: بر همین اساس خدمات خاص کارت نارنجی را برای این خودرو در نظر گرفته ایم و در این شرایط خدمات خاص گارانتی بدنه، انجام سرویس های دوره ای و بازدیدهای خاص خودرو تیبا از طریق نمایندگی های گروه خودروسازی سایپا دنبال می شود.

معاون خدمات پس از فروش شرکت سایپا یدک با اشاره به گستردگی نمایندگی های خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: از 700 نمایندگی موجود در شبکه خدمات پس از فروش در سراسر کشور، نزدیک به نیمی از این نمایندگی ها به صورت کامل قادر به ارائه خدمات کامل در مورد خودرو تیبا هستند و پراکندگی این نمایندگی ها در سراسر کشور به نحوی توزیع شده که رضایت مشتریان را در بر خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: علاوه بر ارائه قطعات و خدمات در نمایندگی های سراسر کشور، شبکه عاملیت فروش نیز قابلیت ارائه سرویس و قطعات این خودرو را خواهند داشت که این امر قطعا در ارائه خدمات بهتر تاثیر خواهد گذاشت.
 

10 دی 1392

 

اخبار از خبرگزاری ها و سایت های معتبر داخلی دریافت و درج می شود اقتصادی نیوز مسولیتی در مورد محتوای مطالب ندارد