احادیث اقتصادی

پیامبر اعظم (ص) فرمودند: آنکه از دسترنج خویش، مال حلال خورد، درهای بهشت به روی او باز شود و از هر دری که بخواهد، وارد خواهد شد و خداوند به او نظر رحمت کند و هیچگاه او را عذاب نخواهد کرد.
پنجشنبه, 21 آذر 1398
بنر

تبلیغات

بنر
بنر
بنر

pic4

pic8

pic2

p12

pic2000

تازه ترین اخبار روز

با نسخه دولتی در صنعت خودرو مخالفم مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
يكشنبه ، 20 آذر 1390 ، 11:41
فارس: وزیر صنعت، معدن و تجارت از رویکرد جدید این وزارتخانه مبنی بر لزوم تقویت بخش خصوصی در صنعت خودرو، گفت: با نسخه دولتی در صنعت خودرو مخالفم.

مهدی غضنفری  اظهار داشت: یکی از مهمترین تغییراتی که در دیدگاه ما وجود دارد این است که باید صنعت خودرو با پشتوانه بخش خصوصی و استراتژی متناسب با این بخش پیش رود.

وی ادامه داد: با این مسئله که دولت مثل قبل تولید راه بیندازد، موافق نیستیم و در کمیته ویژه خودرو نیز دیدگاه ما مبنی بر لزوم تقویت بخش خصوصی در صنعت خودرو مطرح شد که مورد حمایت اعضا قرار گرفت.

وی افزود: در کمیته خودرو در حال بحث هستیم که ببینیم با اتکاء به بخش خصوصی چطور می‌توانیم طراحی پلت فرم، صادرات، واردات و در کل توسعه صنعت خودرو را شاهد باشیم.
به گفته غضنفری در صنعت خودرو نیز باید مانند صنایع فولاد، سیمان و نساجی بخش خصوصی حضور فعالی داشته باشد و دولت هم حمایت لازم را داشته باشد.

وی تأکید کرد: با نسخه دولتی در صنعت خودرو موافق نیستم و قصد دارم صنعت خودرو را با حضور بخش خصوصی فعال کنم.

وزیر صنعت در پاسخ به این سؤال که آیا در این راستا ممکن است برای سال آینده تعرفه واردات خودرو تغییر کند؟ گفت: بعید است تغییری در این مورد داشته باشیم.

منبع : فردا نیوز

 

اخبار از خبرگزاری ها و سایت های معتبر داخلی دریافت و درج می شود اقتصادی نیوز مسولیتی در مورد محتوای مطالب ندارد