احادیث اقتصادی

پیامبر اعظم (ص) فرمودند: آنکه از دسترنج خویش، مال حلال خورد، درهای بهشت به روی او باز شود و از هر دری که بخواهد، وارد خواهد شد و خداوند به او نظر رحمت کند و هیچگاه او را عذاب نخواهد کرد.
سه شنبه, 19 فروردين 1399
بنر

تبلیغات

بنر
بنر
بنر

pic4

pic8

pic2

p12

pic2000

تازه ترین اخبار روز

آخرين وضعیت وام ازدواج در سال93 مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
جمعه ، 6 دی 1392 ، 11:48
اقتصادپرس: محمدرضا نوبخت با تاکید بر این‌که دولت در سال آینده کسری بودجه نخواهد داشت، افزود: کسری بودجه در سال 93 صفر خواهد شد و با انضباط مالی به کسری بودجه پایان می‌دهیم.

وی با بیان این‌ک در سال 92 با وجود این‌که منابع تحقق پیدا نکرد، کسری نداشتیم تصریح کرد: همیشه این مثل وجود دارد که چو دخلت نیست، خرج آهسته‌تر کن.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهور با اشاره به این‌که ما اگر کسری بودجه داشتیم، نمی‌توانستیم شاهد کاهش تورم باشیم، اظهار داشت: ما برای حامل‌های انرژی افزایش قیمتی قائل نشدیم و این موضوع به قانون هدفمندی مربوط می‌شود و این هم به صورت یک لایحه مستقل ارائه خواهد شد.

نوبخت در ادامه با بیان این‌که بودجه را اگر با رویکرد عملیاتی نگاه کنیم، بیشترین سهم به بخش اجتماعی اختصاص یافته است، گفت: رییس جمهور تاکید داشتند که وضعیت سلامت و درمان مردم مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: از دغدغه‌های دولت این است که بیش از پیش بتوانیم وضعیت نابسامان فعلی را به‌سامان ببخشیم، اما قطعا مردم ما را درک می‌کنند از این‌که منابع محدود است.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهور خاطرنشان کرد: من با اطمینان می‌گویم مجموعه سیاست‌ها، رویکردها و لوایح دولت به گونه ای است که مردم عملا احساس بهبود وضعیت بهداشت و درمان خود را داشته باشند و همت ما، جلب رضایت مردم است.

نوبخت درباره سرنوشت وام ازدواج هم تصریح کرد: قطعا آنچه که تاکنون باید اجرا می‌شد، انجام شده است. اما امیدوارم تدابیری سنجیده شود که تا در این زمینه هم اعتباری اختصاص یابد.

 

7 دی 1392

آخرین بروز رسانی مطلب در شنبه ، 7 دی 1392 ، 22:26
 

اخبار از خبرگزاری ها و سایت های معتبر داخلی دریافت و درج می شود اقتصادی نیوز مسولیتی در مورد محتوای مطالب ندارد