احادیث اقتصادی

پیامبر اعظم (ص) فرمودند: آنکه از دسترنج خویش، مال حلال خورد، درهای بهشت به روی او باز شود و از هر دری که بخواهد، وارد خواهد شد و خداوند به او نظر رحمت کند و هیچگاه او را عذاب نخواهد کرد.
سه شنبه, 19 فروردين 1399
بنر

تبلیغات

بنر
بنر
بنر

pic4

pic8

pic2

p12

pic2000

تازه ترین اخبار روز

اعطای وام ۱۰ میلیونی به نخبگان مهارتی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه ، 3 دی 1392 ، 07:02
تسنیم: با اشاره به اینکه دیپلماسی مهارت برای نخستین بار از سوی سازمان فنی و حرفه ای مطرح شد گفت:سند راهبردی مهارت و فناوری این سازمان از 2سال پیش شامل 8راهبرد،27 سیاست و بیش از 250 برنامه در حال اجرا و عملیاتی شدن است.

پرند برنامه های سازمان فنی و حرفه ای را در سه سطح بین‌المللی، ملی و سازمانی دانست و گفت: حضور در عرصه‌های بین‌المللی اولین راهبرد سند سازمان است.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای اظهار کرد: رایزنی و برقراری تعامل با برنامه توسعه ملل متحد و کمیساریای عالی اتباع خارجی از جمله اقدامات این سازمان درجهت رسیدن به اهداف سند راهبردی سازمان است.

وی به شناسایی فضای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و بررسی فرصت‌ها و بسترهای مناسب همکاری و سرمایه گذاری در کشورهای خارجی تاکید و افزود: تا کنون 22 موافقت‌نامه اصولی تاسیس آموزشگاه آزاد در خارج از کشور صادر شده است و همچنین پروانه 8 آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد در خارج از کشور و فعالیت 6 آموزشگاه در حال حاضر از جمله فعالیت‌های این سازمان در خارج از کشور است.

وی با اشاره به دیپلماسی مهارت به عنوان سرلوحه فعالیت‌های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در راستای توسعه تعاملات بین‌المللی و اشاعه فرهنگی به دیگر کشورها بیان کرد: در راستای انتقال مهارت‌های بومی کشورمان به سایر کشورها تعاملی دو سویه برقرار می‌شود و از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های کشورهای دیگر نیز بهره می گیریم.

پرند در ادامه با اشاره به اینکه نخبگان علمی و مهارتی 10 میلیون تومان وام دریافت می‌کنند عنوان کرد:با حمایت صندوق مهر امام رضا(ع)،10 میلیون تومان اعتبار به پشتیبانان، کارآفرینان و نخبگان مهارتی و 50 میلیون ریال به طرح‌های کسب و کار پیشنهاد شده است.

 

3 دی 1392

آخرین بروز رسانی مطلب در سه شنبه ، 3 دی 1392 ، 20:11
 

اخبار از خبرگزاری ها و سایت های معتبر داخلی دریافت و درج می شود اقتصادی نیوز مسولیتی در مورد محتوای مطالب ندارد