احادیث اقتصادی

پیامبر اعظم (ص) فرمودند: آنکه از دسترنج خویش، مال حلال خورد، درهای بهشت به روی او باز شود و از هر دری که بخواهد، وارد خواهد شد و خداوند به او نظر رحمت کند و هیچگاه او را عذاب نخواهد کرد.
پنجشنبه, 21 آذر 1398
بنر

تبلیغات

بنر
بنر
بنر

pic4

pic8

pic2

p12

pic2000

تازه ترین اخبار روز

بلوک 4.65درصدی بانک حکمت به فروش می‌رود مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
اقتصادی نیوز : ۴.۶۵ درصد از سهام بانک حکمت به قیمت پایه هر سهم ۱۱۷۰ریال دوشنبه چهارم شهریور در بازار پایه فرابورس به فروش می‌ رود.

به گزارش ایسنا ، شرکت بنیان توسعه و عمران هادی قصد دارد ، ۱۸۶.۱میلیون سهم معادل ۴.۶۵درصد از سهام بانک حکمت را به قیمت پایه هر سهم ۱۱۷۰ریال دوشنبه چهارم شهریور در بازار پایه به فروش برساند.

این بلوک به صورت یکجا و نقد طبق رویه جاری تسویه پایاپای عرضه می شود و شرکت کارگزاری مفید کارگزار عرضه کننده آن است.

در ادامه معاملات امروز فرابورس، ۳۹ میلیون سهم و اوراق به ارزش ۲۶۳.۷ میلیارد ریال در ۱۲هزار و ۵۳۷ نوبت معامله شد. شاخص فرابورس هم با رشد ۰.۰۶درصدی، ۰.۳۷ واحد صعود کرد و به ۶۲۱ واحد رسید.

از سوی دیگر در میان شرکتهای بازار اول و دوم ، سرمایه گذاری مسکن شمالغرب و بانک دی با معامله به ترتیب ۹.۴و ۷.۱ میلیون سهم بیشترین حجم معاملات را به خود اختصاص دادند.

در همین حال شرکت های افرانت ،بیمه سامان ،پالایش نفت تهران و بیمه میهن بیشترین رشد قیمت را ثبت کردند و همچنین بیشترین کاهش قیمت نصیب آ. س. پ ،فولاد صبا نور و توسعه عمران استان کرمان شد.

افزون بر این، بازار امتیاز تسهیلات مسکن با رشد قیمت همراه بود و امتیاز تسهیلات مسکن مهر ۸۹ با بیشترین افزایش قیمت به نرخ ۴۱۸هزارو ۴۶۷ریال ثبت شد.

در همین حال در بازار ابزار های نوین مالی گواهی سپرده انصار با خرید و فروش ۵۳ هزار و ۷۶۰برگه از بیشترین حجم معاملات برخوردار شد و پس از آن اجاره امید ۱۶هزار و ۴۰۰برگه و مشارکت نارنجستان ۱۴هزار و۳۶۰ برگه در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

براساس پیام ناظر بازار، با توجه به انتقال نماد معاملاتی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها از بازار اول فرابورس به بازار معاملاتی شرکت بورس اوراق بهادار، این نماد در پایان معاملات فردا متوقف می‌شود.

4 شهریور 1392

 

اخبار از خبرگزاری ها و سایت های معتبر داخلی دریافت و درج می شود اقتصادی نیوز مسولیتی در مورد محتوای مطالب ندارد