احادیث اقتصادی

پیامبر اعظم (ص) فرمودند: آنکه از دسترنج خویش، مال حلال خورد، درهای بهشت به روی او باز شود و از هر دری که بخواهد، وارد خواهد شد و خداوند به او نظر رحمت کند و هیچگاه او را عذاب نخواهد کرد.
چهارشنبه, 20 آذر 1398
بنر

تبلیغات

بنر
بنر
بنر

pic4

pic8

pic2

p12

pic2000

تازه ترین اخبار روز

4 شرکت جدید در بورس درج می‌شود مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
اقتصادی نیوز : محمدرضا عربی معاون ناشران شرکت بورس اوراق بهادار تهران در گفت‌و‌گو با ایسنااز پذیرش چهار شرکت در بورس تهران خبر داد و گفت: شرکت‌های هلدینگ دارویی تامین، صدر تامین، هلدینگ سیمان و نفت سپاهان در بورس تهران پذیرفته شده است که در صورت انجام اقدامات لازم سهام آنها عرضه می شود.

وی در مورد زمان عرضه سهام این شرکت‌ها در بورس گفت: در صورتی که پروسه نهایی ثبت نزد سازمان و تبدیل شدن به سهامی عام نهایی شود، شرکت‌های هلدینگ دارویی و صدر تامین هفته آینده در بورس تهران درج می‌شود.

وی با بیان اینکه شرکت‌های نفت سپاهان و هلدینگ سیمانی نیز در بورس تهران پذیرفته شده است، عنوان کرد:در حال حاضر اقدامات ورود این دو شرکت نیز انجام شده و بعد از ثبت نزد سازمان بورس و تبدیل آن به سهامی عام، نام این دو شرکت نیز در بورس تهران درج می‌شود تا سهام آنها برای عرضه در بورس آماده شود.


به گزارش ایسنا، از ابتدای سال تاکنون سهام هلدینگ خلیج فارس و نفت و گاز تامین در بورس تهران عرضه شده و سهام همراه اول نیز از فرابورس به بورس تهران منتقل شده است؛ این در حالی است که شرکت بورس تهران در برنامه خود قصد دارد سهام پنج شرکت را در بورس عرضه کرده و سهام پنج شرکت دیگر را از فرابورس به بورس منتقل کند.

2 شهریور 1392

 

اخبار از خبرگزاری ها و سایت های معتبر داخلی دریافت و درج می شود اقتصادی نیوز مسولیتی در مورد محتوای مطالب ندارد