احادیث اقتصادی

پیامبر اعظم (ص) فرمودند: آنکه از دسترنج خویش، مال حلال خورد، درهای بهشت به روی او باز شود و از هر دری که بخواهد، وارد خواهد شد و خداوند به او نظر رحمت کند و هیچگاه او را عذاب نخواهد کرد.
سه شنبه, 19 فروردين 1399
بنر

تبلیغات

بنر
بنر
بنر

pic4

pic8

pic2

p12

pic2000

تازه ترین اخبار روز

سرمایه شرکت بیمه ما افزایش یافت مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

اقتصادی نیوز : مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت با در خصوص افزایش سرمایه پیشنهادی هیات مدیره با حضور بیش از 80 درصد سهام‌داران و اعضای هیات مدیره این شرکت تشکیل شد.

به گزارش اقتصادی نیوز،در این مجمع افزایش سرمایه این شرکت از 400 میلیارد ریال به 1000 میلیارد ریال در سال 92 از محل مطالبات و آورده نقدی به تصویب مجمع رسید.

همچنین مجمع به هیات مدیره تفویض اختیار کرد که در مدت دو سال سرمایه این شرکت را از مبلغ 1000 میلیارد ریال به 2500 میلیارد ریال افزایش دهد. بر این اساس مقرر شد تا سرمایه شرکت بیمه "ما" تا پایان سال جاری به 1000 میلیارد ریال افزایش یابد ضمن این که افزایش 1000 میلیارد ریالی سرمایه در سال 93 و افزایش 500 میلیارد ریالی سرمایه در سال 94 نیز در اختیار هیات مدیره خواهد بود.

سید محمد علیپور مدیرعامل شرکت بیمه «ما» در خصوص  الزامات افزایش سرمایه این شرکت اظهار داشت: ایجاد زمینه لازم برای رعایت مقررات بیمه مرکزی  و توسعه فعالیت های بیمه ای از طریق افزایش سقف مجاز نگهداری ریسک از بیمه‌ نامه‌های صادره، افزایش ظرفیت سرمایه گذاری، افزایش سقف قابل تحصیل دارایی‌های ثابت و بهبود جایگاه شرکت در رتبه بندی آیین‌نامه توانگری، از دلایل افزایش سرمایه شرکت بیمه «ما» است.

وی در خصوص ساختار مالی شرکت در  سال‌های آتی اضافه کرد: پیش بینی می‌شود با افزایش سرمایه بیمه ما به 2500 میلیارد ریال جمع دارایی‌های این شرکت در پایان سال 96 به حدود 11 هزار میلیارد ریال افزایش یابد و این افزایش سرمایه جمع حقوق صاحبان سهام شرکت را به حدود 5 هزار میلیارد ریال خواهد رساند.

1392 آبان

 

اخبار از خبرگزاری ها و سایت های معتبر داخلی دریافت و درج می شود اقتصادی نیوز مسولیتی در مورد محتوای مطالب ندارد