احادیث اقتصادی

پیامبر اعظم (ص) فرمودند: آنکه از دسترنج خویش، مال حلال خورد، درهای بهشت به روی او باز شود و از هر دری که بخواهد، وارد خواهد شد و خداوند به او نظر رحمت کند و هیچگاه او را عذاب نخواهد کرد.
سه شنبه, 19 فروردين 1399
بنر

تبلیغات

بنر
بنر
بنر

pic4

pic8

pic2

p12

pic2000

تازه ترین اخبار روز

معرفي سپرده جدید از سوي بانك ايران زمين مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
بنراقتصادی نیوز : بانک ایران زمین با هدف ارائه خدمات برترو به منظور تامین منافع مشتریان خود " طرح جذب سپرده ۳۰ ماهه مهر" را ارائه کرد .

 بنا به تصویب هیئت مدیره این بانک ، به سپرده گذاران"طرح جذب سپرده ۳۰ماهه مهر"بانک ایران زمین، سالانه حداکثر ۲۲درصد سود علی الحساب پرداخت خواهد شد .
براساس این گزارش، مدت حساب سپردۀ سرمایه گذاری مدتدار" طرح جذب سپرده ۳۰ماهه مهر" سی ماهه در نظر گرفته شده و مبلغ سپرده‌گذاری نیز بایدحداقل                 ۰۰۰، ۰۰۰، ۱۰۰ ریال باشد. سود علی الحساب این سپرده به‌صورت روزشمار محاسبه و در مقاطع ماهانه به حساب مشتری واریز می‌شود. مهلت افتتاح این سپرده در بانک ایران زمین تا پایان آذرماه تعیین شده است . 

به گزارش اخبار بانك،تمام افراد حقیقی و حقوقی می‌توانند با گشایش این نوع سپرده‌ سرمایه‌گذاری ،از سود ویژۀ آن بهره‌مند شوند. این سپرده پس از اتمام یک دوره سه ماهه ، قابل تمدید نیز می‌‌‌باشد.

28 مهر 1392

 

اخبار از خبرگزاری ها و سایت های معتبر داخلی دریافت و درج می شود اقتصادی نیوز مسولیتی در مورد محتوای مطالب ندارد