احادیث اقتصادی

پیامبر اعظم (ص) فرمودند: آنکه از دسترنج خویش، مال حلال خورد، درهای بهشت به روی او باز شود و از هر دری که بخواهد، وارد خواهد شد و خداوند به او نظر رحمت کند و هیچگاه او را عذاب نخواهد کرد.
چهارشنبه, 20 آذر 1398
بنر

تبلیغات

بنر
بنر
بنر

pic4

pic8

pic2

p12

pic2000

تازه ترین اخبار روز

پیشنهاد افزایش ۵ هزار میلیارد توماني سرمایه بانك مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
به گزارش اقتصادی نیوز  به نقل از فارس، ماشاءالله عظیمی با اشاره به وضعیت تسهیلات‌دهی به طرح‌هایی که از منابع صندوق توسعه ملی است، اظهار داشت: در ۱۰ روز گذشته ۳۰ طرح از سوی صندوق توسعه ملی تأیید شده که به زودی اعتبار و منابع به آنها اختصاص خواهد یافت.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون در خصوص تسهیلات‌دهی این بانک به بخش تعاون نیز گفت: پرداخت تسهیلات بانک توسعه تعاون امسال ۶۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است.

وی بیان داشت: در حال حاضر ۷۷۰ میلیارد تومان به بخش تعاون و طرح‌های ارائه شده از سوی تعاون‌گران اختصاص یافته است.

وی افزود: سال گذشته در مدت مشابه این عدد ۴۲۰ میلیارد تومان بوده است.

به گفته عظیمی بیشترین اعتبار به بخش‌های کشاورزی، صنعت و خدمات پرداخت شده است.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون با بیان اینکه در برخی موارد سرمایه در گردش طرح‌ها نیز اعتبار دریافت کرده‌اند، عنوان کرد: پیش‌بینی می‌شود، پرداخت تسهیلات تا پایان سال جاری به ۱۲۰۰ میلیارد تومان برسد.

وی در خصوص افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون، گفت: در تلاش هستیم، تا در بودجه سال ۹۳ دولت این افزایش سرمایه محقق شود و در دو سال گذشته نتوانستیم افزایشی در این راستا داشته باشیم.

عظیمی افزود: برای افزایش سرمایه بانک توسعه سرمایه ۵ هزار میلیارد تومان درخواست شده تا اهداف بخش تعاون بر اساس اسناد بالادستی محقق شود، زیرا این بانک تنها مرجع رسیدگی به نیاز‌های تسهیلاتی بخش تعاون است.

26 مهر 1392

 

اخبار از خبرگزاری ها و سایت های معتبر داخلی دریافت و درج می شود اقتصادی نیوز مسولیتی در مورد محتوای مطالب ندارد