احادیث اقتصادی

پیامبر اعظم (ص) فرمودند: آنکه از دسترنج خویش، مال حلال خورد، درهای بهشت به روی او باز شود و از هر دری که بخواهد، وارد خواهد شد و خداوند به او نظر رحمت کند و هیچگاه او را عذاب نخواهد کرد.
سه شنبه, 19 فروردين 1399
بنر

تبلیغات

بنر
بنر
بنر

pic4

pic8

pic2

p12

pic2000

تازه ترین اخبار روز

تغییرات به هیات مدیره بانک‌ها رسید مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
مهر: پس از تغییراتی که در مدیریت عاملی اکثر بانک‌های دولتی رخ داد، حال نوبت به تغییر اعضای هیات مدیره بانک های دولتی رسیده است و به زودی اعضای هیات مدیره 3 بانک ملی، مسکن و سپه هم تغییر خواهند کرد.

پیش از این، مدیران عامل سه بانک دولتی ملی، مسکن و سپه تغییر کردند و با حکم وزیر اقتصاد ، عبدالناصر همتی که پیش از آن مدیرعامل بانک سینا بود به بزرگترین بانک دولتی ایران نقل مکان کرد و جای خود را به کوروش پرویزیان عضو شورای عالی پول و اعتبار داد.

پس از آن، طی مراسمی با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل بانک مسکن تغییر و محمد هاشم بت شکن از بانک اقتصاد نوین به بانک مسکن کوچ کرد.

در ادامه تغییرات مدیران بانکی سید کامل تقوی نژاد با صدور حکمی از سوی علی طیب نیا مدیرعامل بانک سپه شد و رامین پاشایی فام جای خود را به وی داد و با حکم وزیر امور اقتصادی ودارایی مدیریت عاملی بانک ایران و اروپا را بر عهده گرفت.

تنها مدیرعامل بانک دولتی که پس از روی کار آمدن دولت یازدهم تغییر نکرده، محمد طالبی مدیرعامل بانک کشاورزی است، وی در این باره به خبرنگاران گفته است: راجع به اينکه من در بانک کشاورزي باشم يا نباشم، فرد ديگري تصميم گير خواهد بود و من خبر ندارم.

نکته جالب در انتصاب‌های جدید مدیران بانکی جابه‌جایی مدیران ارشد بانکها از بانکی به بانکی دیگر است به طوری‌که مدیران بانک‌ها فقط از یک بانک به بانک دیگر نقل مکان می کنند و این تغییرات حتی در سطح رئیس کلی بانک مرکزی هم مشهود بود و ولی الله سیف از بانک کارآفرین به بانک مرکزی رفت.

به هر حال تغییرات در سطح مدیران بانکی ادامه دارد و به نظر می رسد که با بازگشت علی طیب نیا وزیر اقتصاد از سفر واشنگتن برای شرکت در اجلاس مشترک پاییزه بانک جهانی و صندوق بین المللی پول، جابه‌جایی‌ها و تغییرات در سطح اعضای هیات مدیره بانک‌های دولتی آغاز شود.

 23 مهر 1392

 

اخبار از خبرگزاری ها و سایت های معتبر داخلی دریافت و درج می شود اقتصادی نیوز مسولیتی در مورد محتوای مطالب ندارد