احادیث اقتصادی

پیامبر اعظم (ص) فرمودند: آنکه از دسترنج خویش، مال حلال خورد، درهای بهشت به روی او باز شود و از هر دری که بخواهد، وارد خواهد شد و خداوند به او نظر رحمت کند و هیچگاه او را عذاب نخواهد کرد.
سه شنبه, 19 فروردين 1399
بنر

تبلیغات

بنر
بنر
بنر

pic4

pic8

pic2

p12

pic2000

تازه ترین اخبار روز

بانک سامان میزبان همایش بررسی مدیریت وام‌های بَد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

اقتصادی نیوز : در همایشی به میزبانی بانک سامان و با حضور مدیران ارشد نظام بانکی کشور، موضوع مدیریت وام‌های بد (Bad Loans Management  ) مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

 

به گزارش اداره روابط عمومی بانک سامان، سخنران این همایش پروفسور نائوکی یوشینو رئیس آژانس سرویس مالی ژاپن (FSA  ) و استاد دانشگاه کیو ژاپن است که در سال 2009 از   سوی دانشگاه کمبریج جایزه چهره علمی سال را دریافت کرده است.

بر اساس این گزارش، پروفسور یوشینو که عهده‌دار ریاست شورای اوراق قرضه در وزارت دارایی ژاپن، رییس شورای نظام مالی دولت ژاپن، رییس شورای نرخ ارز در وزارت دارایی ژاپن و استاد مدعو در دانشگاه‌های معتبر جهان است، در این همایش موضوع وام‌های بد، اثرات آن بر اقتصاد کشور و راهکارهای رهایی از این مشکل را بررسی خواهد کرد.

این گزارش می‌افزاید: همایش مدیریت وام‌های بد روز یکشنبه 21 مهر1390 از ساعت 14 تا 16 در محل سالن‌ همایش‌های کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی به آدرس بلوار میرداماد- بین نفت و شمس تبریزی- پلاک 207 برگزار خواهد شد.

21 مهر 1392

 

اخبار از خبرگزاری ها و سایت های معتبر داخلی دریافت و درج می شود اقتصادی نیوز مسولیتی در مورد محتوای مطالب ندارد