احادیث اقتصادی

پیامبر اعظم (ص) فرمودند: آنکه از دسترنج خویش، مال حلال خورد، درهای بهشت به روی او باز شود و از هر دری که بخواهد، وارد خواهد شد و خداوند به او نظر رحمت کند و هیچگاه او را عذاب نخواهد کرد.
سه شنبه, 19 فروردين 1399
بنر

تبلیغات

بنر
بنر
بنر

pic4

pic8

pic2

p12

pic2000

تازه ترین اخبار روز

ارائه خدمات ویژه بیمه ای به مشتریان کلان بانکی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

بنراقتصادی نیوز : غلامعلی غلامی صنعت بیمه را مهم ترین صنعت تأثیرگذار در حوزه بانکداری دانست و گفت: از این پس ارائه خدمات به مشتریان کلان و بزرگ بانکی با تغییرات محسوسی در سطح کیفی و کمی انجام خواهد شد.

 

وی با اشاره به اهمیت همکاری نزدیک حوزه بانک و بیمه گفت:  بانک و بیمه لازم و ملزوم یکدیگرند و با توجه به اهداف مشترک مجموعه هلدینگ بانک اقتصاد نوین و نیاز مشتریان این مجموعه، عزم راسخی جهت همکاری بین دو مجموعه بانک اقتصاد نوین و بیمه نوین به وجود آمده است.

وی افزود: با توجه به تفاهمنامه منعقد شده میان شرکت بیمه نوین و بانکداری شرکتی اقتصاد نوین از این پس ارائه خدمات به مشتریان کلان و بزرگ بانک اقتصاد نوین با تغییرات محسوسی در سطح کیفی و کمی صورت خواهد گرفت.

غلامی تصریح کرد: برگزاری چنین جلساتی برای تبادل اطلاعات بین این دو مجموعه و ارتقای سطح دانش مدیران حساب بانکداری شرکتی برای شناخت و معرفی محصولات بیمه‌ای مورد نیاز مشتریان اهمیت ویژه‌ای دارد.

مدیرعامل بیمه نوین تأکید کرد: مدیران و کارشناسان بیمه نوین این آمادگی را دارند تا به هر نحو ممکن، جدیدترین اطلاعات مورد نیاز مشتریان را در اختیار همکاران خود در بانکداری شرکتی قرار دهد.

 

9 مهر 1392

 

اخبار از خبرگزاری ها و سایت های معتبر داخلی دریافت و درج می شود اقتصادی نیوز مسولیتی در مورد محتوای مطالب ندارد