احادیث اقتصادی

پیامبر اعظم (ص) فرمودند: آنکه از دسترنج خویش، مال حلال خورد، درهای بهشت به روی او باز شود و از هر دری که بخواهد، وارد خواهد شد و خداوند به او نظر رحمت کند و هیچگاه او را عذاب نخواهد کرد.
پنجشنبه, 21 آذر 1398
بنر

تبلیغات

بنر
بنر
بنر

pic4

pic8

pic2

p12

pic2000

تازه ترین اخبار روز

مشتری قدیمی بانک ملت چک اش را پس از 33 سال نقد کرد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

اقتصادی نیوز : این مشتری قدیمی در روز دوم سپتامبر سال 1980 میلادی، چکی 736 پوندی را به شماره 14163 از شعبه چهارراه انقلاب( مصدق سابق) در وجه شعبه بانک پارس لندن دریافت کرد که به دلیل پیروزی انقلاب اسلامی و قطع روابط بانک های آمریکایی با ایران، امکان نقدشدن این چک در کشور آمریکا برای وی میسر نشد.

 

بر اساس این گزارش، این مشتری قدیمی و خوش حساب بانک ملت، پس از 33 سال به ایران بازگشت و با مراجعه به ساختمان مرکزی این بانک، وجه چک 736 پوندی خود را پس از تایید اصالت چک، از شعبه این بانک دریافت کرد.

این فعال ساختمانی پس از نقدکردن چک خود پس از گذشت سال های طولانی، گفت: از این که می بینم بانکی به امضا و اسناد سال های پیش خود نیز این گونه احترام می گذارد بسیار خوشحالم.

به گزارش اعتبار،وی با بیان این نکته که بانک ملت با این اقدام خود نشان داد که برای مشتریان خود احترام قائل است، تاکید کرد: اگر باز هم بخواهم پس اندازی در یک بانک ایرانی داشته باشم، با توجه به حسن نیتی که دیده ام، قطعا آن بانک، بانک ملت خواهد بود.

17 شهریور 1392

 

 

 

اخبار از خبرگزاری ها و سایت های معتبر داخلی دریافت و درج می شود اقتصادی نیوز مسولیتی در مورد محتوای مطالب ندارد