احادیث اقتصادی

پیامبر اعظم (ص) فرمودند: آنکه از دسترنج خویش، مال حلال خورد، درهای بهشت به روی او باز شود و از هر دری که بخواهد، وارد خواهد شد و خداوند به او نظر رحمت کند و هیچگاه او را عذاب نخواهد کرد.
پنجشنبه, 21 آذر 1398
بنر

تبلیغات

بنر
بنر
بنر

pic4

pic8

pic2

p12

pic2000

تازه ترین اخبار روز

نسخه جدید نرم‌افزار سامانک ارائه شد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
اقتصادی نیوز : سامانک نام تجاری نرم‌افزار بانکداری همراه بانک سامان است که دسترسی سریع، امن و راحت مشتریان به مجموعه‌ای از خدمات بانکی را امکان‌پذیر کرده ‌است. 

 

براساس این گزارش، در نسخه جدید سامانک امکان انتقال وجه از کارت به سپرده، امکان انتقال وجه شتابی (هنگام اتصال به اینترنت)، امکان استعلام چک، ثبت مبلغ چک و مسدود کردن چک فراهم شده است. 

این گزارش می‌افزاید: در نسخه جدید این نرم‌افزار تغییر رمز دوم کارت، نمایش انواع سپرده، واحد‌های پولی و سقف مبلغ قابل برداشت و مشاهده سوابق تراکنش‌ها به امکانات پیشین افزوده شده است. 

سامانک در سه نسخه مناسب با سیستم عامل‌های IOS، اندروید و جاوا طراحی شده که از طریق صفحه سامانک در وب‌سایت بانک سامان قابل دریافت است. 

گفتنی است، مشتریان بانک سامان می‌توانند برای استفاده از نسخه جدید این نرم‌افزار به وب‌سایت بانک مراجعه کنند. همچنین پرسش‌ها یا مشکلات احتمالی خود را با مرکز سامان ارتباط به شماره ۶۴۲۲- ۰۲۱ درمیان بگذارند.

سامانک را از اینجا دانلود کنید.

7 شهریور 1392

 

 

اخبار از خبرگزاری ها و سایت های معتبر داخلی دریافت و درج می شود اقتصادی نیوز مسولیتی در مورد محتوای مطالب ندارد