احادیث اقتصادی

پیامبر اعظم (ص) فرمودند: آنکه از دسترنج خویش، مال حلال خورد، درهای بهشت به روی او باز شود و از هر دری که بخواهد، وارد خواهد شد و خداوند به او نظر رحمت کند و هیچگاه او را عذاب نخواهد کرد.
چهارشنبه, 20 آذر 1398
بنر

تبلیغات

بنر
بنر
بنر

pic4

pic8

pic2

p12

pic2000

تازه ترین اخبار روز

بانک سامان بیمه مسافرتی با شرایط ویژه صادر می کند مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

اقتصادی نیوز : تمام اشخاص حقیقی عضو گروه مشتریان ویژه این بانک، می‌توانند به هزینه بانک سامان برای یک مسافرت خارج از کشور خود، بیمه‌نامه مسافرتی تهیه کنند.

این گزارش حاکی است، صدور بیمه‌نامه مسافرتی به‌صورت رایگان و با سقف تعهدات این بیمه‌نامه در شبکه بانکی کشور بی‌ سابقه است.

این گزارش می‌افزاید: مهم‌ترین ویژگی‌های این بیمه‌نامه امکان بهره‌مندی از تمام اطلاعات و موقعیت مکانی مراکز درمانی، پزشکان، داروخانه‌ها و مراکز فوریت‌های پزشکی در خارج از کشور، پشتیبانی اپراتور فارسی‌زبان، هزینه‌های پزشکی و بستری ‌در بیمارستان در خارج از کشور، جابجایی یا بازگرداندن بیمه‌شده به کشور در طول مدت سفر در صورت بروز بیماری یا وقوع حادثه، پرداخت هزینه فوریت‌های دندانپزشکی، مساعدت حقوقی سرقت و یا مفقود شدن گذرنامه، جبران خسارت تأخیر در رسیدن چمدان‌ها، جبران خسارت مفقودشدن چمدان‌های تحویل شده، جبران هزینه‌های تاخیر در حرکت و غیره است.

بر اساس این گزارش، مشتریان ویژه (سامانیان) برای برخورداری از این بیمه‌نامه کافی است، حداقل سه روز قبل از مسافرت، درخواست خود را به بانکدار ویژه و یا متصدی بانک - بیمه شعبه‌ای که در آن حساب دارند ارایه کنند تا این بیمه‌نامه صادر و به نشانی آن‌ها ارسال شود. همچنین در صورتی که این مشتریان تمایل داشته باشند از خدمات این بیمه‌نامه بصورت غیرحضوری برخوردار شوند، می توانند با شماره تلفن 22661069-021 مرکز خدمات بیمه‌ای مشتریان برتر تماس بگیرند.

28 مرداد 1392

 

اخبار از خبرگزاری ها و سایت های معتبر داخلی دریافت و درج می شود اقتصادی نیوز مسولیتی در مورد محتوای مطالب ندارد