احادیث اقتصادی

پیامبر اعظم (ص) فرمودند: آنکه از دسترنج خویش، مال حلال خورد، درهای بهشت به روی او باز شود و از هر دری که بخواهد، وارد خواهد شد و خداوند به او نظر رحمت کند و هیچگاه او را عذاب نخواهد کرد.
چهارشنبه, 20 آذر 1398
بنر

تبلیغات

بنر
بنر
بنر

pic4

pic8

pic2

p12

pic2000

تازه ترین اخبار روز

بانک شهر وارد فرابورس می شود مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
اقتصادی نیوز : غلامحسن مظفري در يك نشست خبري با اشاره به مذاكرات ورود سهام بانك شهر به فرابورس اظهار داشت: افزايش سرمايه بانك از 400 به 800 ميليارد تومان يكي از الزامات ورود به فرابورس است.در سال جاري تلاش داريم تا با بالا رفتن سهم شهرداري تهران در بانك اين اتفاق رخ دهد.

 

وي به شرايط اقتصادي كشور و تورم بالا اشاره كرد و گفت:نقدينگي بالا در كشور شرايط خاصي را به بانكها تحميل كرده و براي همين بانكها تا حدودي از رسالت اصلي خود فاصله گرفته اند.

مظفري ارايه سرويس هاي جديد چون " اتوبانك "،بهبود فضاي كاري،رعايت مقررات بانك مركزي و ورود به فرابورس را از برنامه مهم بانك شهر در سال 92 بيان كرد و اظهار داشت:براي همين در حال بررسي كاهش شعب و واگذاري شركتهاي زير مجموعه طبق بخشنامه بانك مركزي هستيم.

وي در پاسخ به سوال اخبار بانك مبني بر عدم ترجمه نام بانك گفت:در تابلوهاي جديد بانك،ديگر خبري از سيتي بانك نيست و تابلوهاي قديمي نيز به مرور تغيير خواهند كرد.

به گزارش اخبار بانك، سرپرست بانك شهر ادامه داد:با وجود اينكه عنوان سيتي بانك نيز توسط ما ثبت شده اما به درخواست بانك مركزي بانك شهر در تابلوهايمان قرار مي گيرد.از سوي ديگر شركت مالي " سيتي بانك " آمريكا نيز به بانك مركزي مبني بر استفاده از عنوان اين شركت در ايران اعتراض كرده است.

مرداد 1392

 

اخبار از خبرگزاری ها و سایت های معتبر داخلی دریافت و درج می شود اقتصادی نیوز مسولیتی در مورد محتوای مطالب ندارد