احادیث اقتصادی

پیامبر اعظم (ص) فرمودند: آنکه از دسترنج خویش، مال حلال خورد، درهای بهشت به روی او باز شود و از هر دری که بخواهد، وارد خواهد شد و خداوند به او نظر رحمت کند و هیچگاه او را عذاب نخواهد کرد.
سه شنبه, 01 مرداد 1398
بنر

تبلیغات

بنر
بنر
بنر

pic4

pic8

pic2

p12

pic2000

تازه ترین اخبار روز

مصرف چه گیاهانی وزن را کم می‌کند؟ مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه ، 12 اسفند 1391 ، 10:26
خراسان: اگر شما هم مثل خیلی‌های دیگر به دنبال کاهش وزن خود هستید این خبر را بخوانید.

سایت «هلث نیوز» نوشت: برای کاهش وزن باید غذای کمتری مصرف کنید، هفته ای سه بار یا بیشتر به فعالیت جسمی بپردازید. همچنین مصرف گیاهان باعث تسریع روند سوخت و ساز، تنظیم میزان قند خون و سم‌زدایی از بدن می‌شود که به کاهش وزن کمک می‌کند.

چای سبز: ، متابولیزم یا میزان سوخت کالری در افراد متفاوت است. برخی افراد هر چه بخورند باز لاغر می‌مانند در حالی که برخی افراد مجبورند همیشه مراقب رژیم غذایی خود باشند زیرا خیلی سریع چاق می شوند.عصاره چای سبز اغلب به مکمل‌های گیاهی کاهش‌دهنده وزن افزوده می‌شود. چای سبز در سوخت کالری موثر است.

دارچین: مصرف دارچین توانایی بدن بیماران دیابتی را در واکنش به انسولین افزایش می‌دهد. در بدن افراد مبتلا به دیابت نوع ۲، پانکراس انسولین کافی تولید می‌کند اما سلول ها به آن واکنش نشان نمی‌دهند. دارچین با هدایت گلوکز به سلول‌ها به انسولین واکنش نشان می‌دهد و در نتیجه میزان قند خون را حفظ می‌کند. هنگامی که سلول‌ها به طور موثر به انسولین واکنش نشان ندهد، میزان قند خون افزایش می‌یابد و پانکراس انسولین بیشتری تولید می‌کند. بالابودن انسولین یعنی ذخیره چربی و افزایش وزن.

چای گیاهی: دمنوش نعناع، برای هضم غذا مفید است، بابونه نیز تسکین دهنده و تصفیه کننده کبد است.

12 اسفند 1391

آخرین بروز رسانی مطلب در شنبه ، 12 اسفند 1391 ، 22:13
 

اخبار از خبرگزاری ها و سایت های معتبر داخلی دریافت و درج می شود اقتصادی نیوز مسولیتی در مورد محتوای مطالب ندارد