احادیث اقتصادی

پیامبر اعظم (ص) فرمودند: آنکه از دسترنج خویش، مال حلال خورد، درهای بهشت به روی او باز شود و از هر دری که بخواهد، وارد خواهد شد و خداوند به او نظر رحمت کند و هیچگاه او را عذاب نخواهد کرد.
يكشنبه, 27 مرداد 1398
بنر

تبلیغات

بنر
بنر
بنر

pic4

pic8

pic2

p12

pic2000

تازه ترین اخبار روز

مراقبت از مو در فصل زمستان مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
جمعه ، 9 دی 1390 ، 18:44
باشگاه خبرنگاران- با فرا رسیدن فصل زمستان وبرای جلوگیری از آسیب رسیدن به موها بهتر است تا به توصیه های ذکر شده در این مطلب توجه کنید:

الف) استفاده از کلاه یا روسری به منظور در امان نگاه داشتن موی سر از سرما و بادهای خشک. البته نبایستی فراموش کرد که پوشش مورد استفاده نبایستی خیلی تنگ باشد چون ممکن است در گردش خون اختلال ایجاد کند.

ب) هر روز از کرم های مخصوص مو استفاده کنید.

ج) برای شستن موی سر تا حد ممکن از آب سرد استفاده کنید.

چ) هیچ گاه با موی خیس از منزل خارج نشوید. ترکیب موی خیس با هوای سرد موجب به وجود آمدن نوعی یخ زدگی در مو شده که نهایتا به پدید " شکست مو " منجر می شود.

ح) تا جایی که ممکن است از وسایل گرم مثل اتوی مو استفاده نکنید و در صورتی که مجبور به استفاده شدید از کرم مو نیز استفاده کنید.

خ) سعی کنید تا از حمام گرفتن با آب داغ خودداری کرده و در صورت امکان از آب گرم یا سرد برای حمام و شستن سر استفاده کنید. حرارت بالا به پوست و موی شما آسیب خواهد زد.

ه) سعی کنید تا در طول این فصل از شامپوهای مخصوص موهای خشک استفاده کنید. یکی دیگر از راه ها نیز در این زمینه استفاده از پودر بچه است. در این روش مقداری پودر بچه را بر روی سر پاشیده و با کمک آب و شانه آن را پاک می کنیم.

//

آخرین بروز رسانی مطلب در شنبه ، 10 دی 1390 ، 21:04
 

اخبار از خبرگزاری ها و سایت های معتبر داخلی دریافت و درج می شود اقتصادی نیوز مسولیتی در مورد محتوای مطالب ندارد