احادیث اقتصادی

پیامبر اعظم (ص) فرمودند: آنکه از دسترنج خویش، مال حلال خورد، درهای بهشت به روی او باز شود و از هر دری که بخواهد، وارد خواهد شد و خداوند به او نظر رحمت کند و هیچگاه او را عذاب نخواهد کرد.
يكشنبه, 27 مرداد 1398
بنر

تبلیغات

بنر
بنر
بنر

pic4

pic8

pic2

p12

pic2000

تازه ترین اخبار روز

درمان شوره‌سر بدون نياز به مواد شيميايي مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه ، 21 آذر 1390 ، 18:50
اگر با مشكل شوره سر مواجه هستيد و علاقه‌اي به استفاده از محصولات شيميايي براي رفع اين مشكل نداريد با چند راه كار خانگي و طبيعي مي‌توانيد براي كاهش شوره سرتان به نتايج فوق العاده‌اي دست پيدا كنيد.

به گزارش ايسنا روش‌هاي طبيعي و غيرشيميايي شوره سر بارتند از:

1- استفاده از يك قاشق چايخوري آب ليموي تازه بعنوان آخرين محلول آب كشي در هنگام شست و شوي موها روش مفيد و موثري براي كاهش شوره سر ناشي از چرب بودن پوست سر است. اين روش هم چنين به از بين رفتن چسبندگي موهاي چرب كمك مي‌كند. شما مي‌توانيد اين روش را هفته‌اي يك نوبت آزمايش كنيد.

2- در روش دوم ابتدا يك عدد چغندر را داخل آب بجوشانيد. سپس هر شب قبل از خواب با اين جوشيده آب چغندر، پوست سر خود را ماساژ دهيد. براي اين منظور مي‌توانيد از چغندر سفيد استفاده كنيد تا رنگ چغندر قرمز روي بالش‌ باقي نماند. چغندر سفيد هم همان تاثير مشابه چغندر قرمز را دارد.

3- روش سوم اين است كه سركه سيب را به مقدار مساوي با آب تركيب كرده و با يك تكه پارچه كتان تميز اين محلول را روي پوست سرتان بماليد. اين روش نيز تاثير قابل توجهي در كاهش شوره سر دارد.

براساس گزارش سايت هلت مي آپ اين روش‌ها را با حوصله ادامه دهيد. به زودي متوجه خواهيد شد كه تفاوت چشمگيري در كاهش شوره‌هاي سرتان حاصل شده است.

//

آخرین بروز رسانی مطلب در دوشنبه ، 21 آذر 1390 ، 19:32
 

اخبار از خبرگزاری ها و سایت های معتبر داخلی دریافت و درج می شود اقتصادی نیوز مسولیتی در مورد محتوای مطالب ندارد